סיניה חריזי מוזס, עו"ד

שותפה

מנהלת מחלקת עבירות צווארון לבן

עו״ד סיניה חריזי מוזס הינה שותפה ועומדת בראש מחלקת עבירות צווארון לבן במשרד.

סיניה נכללת בין עורכי הדין המובילים בארץ בתחום המשפט הפלילי, ובפרט בתחום עבירות הצווארון לבן.

סיניה צברה ניסיון מקצועי ייחודי ורחב-היקף כשעמדה בראש משרד מוביל המתמחה בתחום המשפט הפלילי בקשת רחבה של נושאים לרבות עבירות צווארון לבן, שוחד מרמה, עבירות גרם מוות, עבירות כלכליות, עבירות הלבנת הון, עבירות על חוק רישוי עסקים, עבירות הטרדה מינית, עבירות על חוק ני"ע, עבירות הגבלים עסקיים ועוד.

הפרספקטיבה הרחבה אותה פיתחה מקנה לסיניה את היכולת לבחון ולנתח חומר חקירה בכל תיק בצורה מלאה, להבין לעומק את יסודות המקרה והפן המשפטי ולבחון את אפשרויות הפעולה בנוגע לכתב האישום ולהעניק פתרון יצירתי ומקורי, המותאם בצורה אישית לצרכיי הלקוח. ניסיון רב זה בשילוב חשיבה משפטית יצירתית הובילו תיקים רבים תחת ניהולה לתוצאות מרשימות לרבות זיכויים וסגירות תיקים רבות.

סיניה הופיעה וצברה ניסיון רב בפני ערכאות משפטיות שונות, לרבות תיקים רבים שהגיעו לדיון בפני בית המשפט העליון אף בהליך של דיון נוסף, כאשר רבים מתיקיה זכו לכיסוי תקשורתי נרחב, ואף היוו תקדימים משפטיים אשר הובילו, בסופו של דבר, לשינויי חקיקה.

לצד עבודתה המשפטית השוטפת משמשת סיניה בתור חברה בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין וכן במספר ועדות שונות של הלשכה לרבות ועדת חקיקה, וועדת איסור הלבנת הון, ואף שימשה בעבר בהתנדבות כקובלת מטעם וועדת האתיקה של הלשכה, טרם הצטרפותה למשרד ברכה ושות׳.

< חזרה לעמוד שותפים
סיניה חריזי מוזס, עו"ד

טל׳: 03-5522275

תחומי התמחות

משפט פלילי
צווארון לבן
עבירות גרם מוות
תעבורה

השכלה

אוניברסיטת חיפה 1998 (LL.B)

חבר לשכת עורכי הדין

לשכת עורכי הדין בישראל, 1999

שפות

עברית, אנגלית

ליצירת קשר

או חייגו 03-5522275