קובי בראל, עו"ד

מנהל מחלקת מיסוי מקרקעין

עו״ד קובי בראל עומד בראש מחלקת מיסוי מקרקעין של המשרד.

במהלך השנים הרבות בהם עבד במחלקת מיסוי המקרקעין ברשות המיסים, בתפקיד מפקח ראשי צבר קובי ניסיון מקצועי רב בקשת רחבה של נושאים הנוגעים לתחום המס בכלל ותחום מיסוי המקרקעין בפרט, וכיום, הוא נמנה על עורכי הדין המובילים בתחום מיסוי המקרקעין.

קובי מעניק ליווי, ייעוץ, וייצוג משפטי בכל הנוגע להיבטים המשפטיים- מיסויים של תחום הנדל״ן. כך, מלווה הוא עסקאות נדל"ן רבות, פרוייקטים נדלניים מורכבים, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38 (על שלל מסלוליה), פינוי בינוי ועוד תוך ביצוע תחשיבי המס, הקמת תכנוני מס, ייצוג בפני רשויות המס ועוד. נוסף על כך, לקובי התמחות מקצועית ייחודית ומעמיקה בדיני המס הישראלים בכללותם, ובפרט בתחום המע״מ, כמו גם בהליכי גילוי מרצון.

קובי החל את דרכו המקצועית כרואה חשבון לאחר שהשלים התמחות במשרד רואה חשבון מוביל בישראל בתחום ראיית חשבון ולאחר מכן כאשר שימש במסגרת תפקידו מפקח ראשי במחלקת מיסוי מקרקעין, במשך שנים רבות, שם רכש את ניסיונו המקצועי בתחום.

הכשרתו כרואה חשבון, לצד ניסיונו המקצועי העשיר ועשייתו רחבת ההיקף בתחום, מקנים לקובי בקיאות ייחודית ומעמיקה אשר מאפשרת לו לבחון ולנתח סוגיות מיסויות מורכבות מזוויות רבות ומגוונות, ולהפעיל חשיבה יצירתית ואסטרטגית על מנת לעצב את דרך הפעולה האופטימלית עבור לקוחותיו.

קובי מרצה במוסדרות אקדמאים שונים בין היתר מרצה בקורס מיסוי המקרקעין במכללה למנהל, בקורס המיועד לשמאי מקרקעין, כמו גם במכללת שערי מדע ומשפט ובכנסים שונים בתחום התמחותו.
טרם הסמכתו ללשכת עורכי הדין התמחה קובי במשרד עורכי דין אלתר ושות'.

< חזרה לעמוד שותפים

טל׳: 03-5522275

תחומי התמחות

מיסוי מקרקעין
מיסוי בינלאומי
מע"מ
גילוי מרצון
עסקאות נדל"ן

השכלה

מוסמך במשפטים, הקריה האקדמאית אונו (2012).
מנהל עסקים (התמחות בניהולי מידע), ותואר ראשון בראיית חשבון, המכללה למנהל (2004).

שפות

עברית, אנגלית

ליצירת קשר

    או חייגו 03-5522275