ברכה ושות'

  

משרד עורכי הדין ברכה ושות׳ הינו משרד בוטיק מקצועי ובעל שם הנמנה על המשרדים המובילים בשוק המשפטי בישראל בתחומי המשפט העסקי, בדגש על מיסוי, איסור הלבנת הון, בנקאות ומקרקעין.

המשרד, אשר חרט על דגלו מקצועיות ואמינות, מעניק ללקוחותיו בישראל ומעבר לים שירות משפטי מלא לצד ליווי עסקי מקיף באיכות הגבוהה ביותר, ונהנה ממוניטין ומהערכה רבה הן מלקוחותיו והן מחבריו למקצוע.

על לקוחות המשרד נמנות חברות מסחריות מהגדולות והמוכרות בישראל ובעולם – חברות ישראליות בולטות לצד חברות בינלאומיות הפעילות בישראל, וכן לקוחות פרטיים ובעלי הון בארץ ובעולם המכירים בבקיאות הייחודית של שותפי המשרד בכל הנוגע לתחום דיני המס, המשפט המסחרי, הבנקאות והמקרקעין.

משרד ברכה ושות' מייעץ לבנקים ולמוסדות פיננסים מובילים בישראל ובחו"ל, ומייצג אותם במגוון נרחב של הליכים משפטיים לרבות הליכי ליטיגציה בכלל הערכאות במערכת המשפט הישראלי, וכן בתביעות מורכבות בהיקפים משמעותיים מאוד, בתובענות ייצוגיות ובענייני מיסוי.

המשרד צבר התמחות רבה במתן ליווי וייצוג משפטי מקיף ושוטף ללקוחות במגוון רחב של עסקאות מסחריות. במסגרת זו זכה להצלחה מרובה תוך מתן ייצוג לחברות וגופים עסקיים בערכאות משפטיות בישראל ובעולם בתביעות מסחריות, כלכליות, ובנקאיות, על מגוון סוגיהן.

משרד ברכה ושות' מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ללקוחותיו העסקיים והפרטיים בקשת נרחבת של תחום המס, ומעניק פתרון הוליסטי ומלא בתחום מורכב זה וכן בתחומי נישה, בדגש על איסור הלבנת הון והליכי גילוי מרצון, תחומים בהם המשרד מעניק פתרונות מיסוי בלמעלה מ- 18 מדינות ברחבי העולם.

משרד ברכה ושות' מקיים שיתוף פעולה ייחודי ומקצועי עם משרד רואה חשבון מוביל וותיק המתמחה בתחומי המיסוי השונים ומעניק מעטפת מלאה בחשיבה אסטרטגית ויצירתית הלוקחת בחשבון את כלל צרכי הלקוח.

למשרד פעילות משמעותית ורחבת-היקף במישור הבינלאומי, וכתוצאה מכך מחזיק בקשרים מקצועיים בלעדיים והדוקים עם רשת רחבה של משרדי עורכי דין ורואי חשבון בעלי שם ברחבי העולם, בדגש על אירופה וצפון אמריקה.

צוות המשרד נבחר בקפידה על מנת לתת ללקוחות המשרד את הטיפול המשפטי המקצועי ביותר, ומעניק ליווי אישי צמוד בכל שלב בתהליך, מראשיתו ועד תומו, תוך שהוא שואף למצוינות כל העת ועושה שימוש בבקיאותו המקצועית היוצאת-דופן על מנת למצוא פתרונות יצירתיים המשיגים את התוצאות האופטימאליות עבור לקוחותיו.

נסיון בינלאומי

משרד ברכה ושות’ מחזיק בקשרים הדוקים ושיתופי פעולה בלעדיים עם רשת רחבה של משרדי עורכי דין ורואי חשבון מהטובים בעולם, בדגש על אירופה וצפון אמריקה.

שיתופי פעולה אלה מקנים למשרד יתרון מקצועי משמעותי בטיפול מקיף ויסודי בלקוחותיו הבינלאומיים.

הפעילות הבינלאומית המגוונת של המשרד מתבצעת הן במישור הפרטי והן בעסקי, וכוללת ייעוץ וליווי בענייני מיסוי מקרקעין, מיסוי אזרחי ופלילי, משפט מסחרי ונדל”ן וכן ניהול הליכי גילוי מרצון בלמעלה מ- 18 מדינות.

מקצועיות

המשרד רואה במקצועיות בלתי-מתפשרת ערך עליון, וצוות המשרד נבחר בקפידה יתרה ותוך שימת דגש על מיומנות ובקיאות מקצועית, כאשר כל אחד משותפי המשרד נושא במומחיות ייחודית בתחומי העיסוק השונים של המשרד.

הרכב ייחודי זה מאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו שירות מעטפת מקיף בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך זמינות מלאה וליווי צמוד בכל שלב ושלב בתהליך, ומציב את המשרד בקדמת הבימה בכל הנוגע לתחומי המיסים, המסחרי והמקרקעין.

יועצים כלכליים

המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק ומלא עם אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון רב בתחום ראיית החשבון. שיתוף פעולה זה מעניק למשרד יכולת להעמיד ללקוחותיו שירות מעטפת מלא במגוון תחומי המיסוי תוך כדי ראייה רוחבית המשלבת ראייה משפטית עסקית וכלכלית.

שיתוף פעולה זה מסייע למשרד לבחון כדאיות כלכלית ועסקית בעסקאות מסחריות, עסקאות נדל”ן ועוד וכן מהווה את המפתח להקמת מבני מס כלכליים המביאים את העסקה למיצוי הכדאיות העסקית בה.

כמו”כ מהווה המשרד מקום מפגש בין משקיעים מכל רחבי העולם ליזמים ישראליים ובינלאומיים במטרה לקדם עסקאות משותפות ולקבל את הליווי המשפטי – מיסויי הטוב ביותר.

חשיבה יצרתית

תחומי המס, איסור הלבנת ההון, מסחרי והנדל”ן הינם תחומים מורכבים באופן מיוחד הנתונים לשינויים והתאמות תמידיים. לאור זאת, ומתוך ניסיון רב שנים ובקיאות מעמיקה בחוקים השונים, צוות המשרד יודע להפעיל חשיבה יצירתית מקורית הלוקחת בחשבון את מכלול שיקולי התיק, והנותנת מענה לצרכי הלקוח.

כלל העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח תוך שימת דגש על יחס אישי ושקיפות, על מנת לנסח את תוכנית הפעולה האופטימלית אשר תביא לתוצאות הרצויות עבור הלקוח.