תכנון מס

שירותי תכנון מס: היתרון שלנו נמצא בצוות המומחים שמלווה אתכם

לטוב ולרע, המיסים משפיעים באופן משמעותי על השורה התחתונה של חברות ענק, עסקים פרטיים ואזרחים שאינם מפעילים עסקים עצמאיים. היעדים העסקיים, המקצועיים, האישיים והמשפחתיים של כל אזרח במדינה מושפעים מחוקי המס.

בעלי עסקים שאינם בקיאים בחוקי המס המשתנים והמורכבים, עשויים לחוות בלבול, במקרה הטוב, או להיקלע לחובות כבדים, במקרה הפחות טוב. משרדנו מסייע ביצירת ביטחון, הפחתת הסיכונים וחבויות המס, תוך ניצול הזדמנויות עסקיות בצירוף  שירותי תכנון המס המקיפים שלנו.

 אנחנו מנהיגים חשיבת מיסוי עסקי

פירמת עורכי הדין ברכה ושות' מורכבת מצוות עורכי דין מומחים במשפט מסחרי, בינלאומי וכלכלי. החשיבה המנחה את קו הפעולה שלנו היא חשיבה יצירתית בתחום המיסוי והצוות שלנו מיומן בניתוח המורכבות של חוקי המס המקומיים והבינלאומיים.

אנחנו מתכננים קווי פעולה משפטיים ליישום חוקי המס לטובת הלקוחות שלנו, ומסייעים לבעלי חברות לנווט בעולם הכלכלה, המגמות העסקיות שלהם ומחזורי הרגולציה. מומחיות הצוות של החברה מאפשר לנו לצפות את הסיכונים וההזדמנויות הנובעים מסביבות המס המשתנות.

שירותי תכנון מס: בואו נדבר קצת במספרים

צוות המשרד שלנו מכיר את התחומים בהם פועלים הלקוחות ומספקים תמיכה פעילה בכל מקום בו החברה נמצאת, במחזור החיים העסקי.

אם קיים צורך בסיוע מס מתוחכם, שגרתי, אסטרטגי, או הנחיה להתנהלות מסים מקיפה, צוות המומחים שלנו מתמקד ביסודיות בכל ההיבטים של המצב הייחודי של כל חברה. ביחד ניתן לנווט דרך המכשולים האפשריים, להימנע מטעויות יקרות וליהנות מהייעוץ המקיף שלנו.

שירותי תכנון מס והכנת שירותי המס אותם אנו מספקים הם יותר מאשר בדיקת נתונים וחישובים על טפסי מס מורכבים, לוחות זמנים או חישובי שכר שותפים ועובדים, מיסוי בינלאומי והחזרי מס. אנו מסייעים לחברות לתכנן מראש את העתיד, ולהגדיר את ההצלחה מעבר לטווח הקצר.

תכנון מס עסקי – חיסכון כלכלי וניהול קל

משרדנו מציע מגוון שירותי תכנון מס לעסקים, לאורך כל השנה, כך שניתן לחסוך כספים רבים ולהפוך את ניהול המס בחברה לתהליך קל יותר.

כעורכי הדין של החברה, אנו צופים בקפידה כיצד העסק עשוי להיות מושפע מחוקי המס. המטרה שלנו היא לנהל את תכנית המיסוי של החברה כך שהרווחים יהיו מכוונים יותר כלפי השורה התחתונה של בית העסק.

 השקט נפשי שלכם

הלקוחות שלנו אוהבים שיש מי שמגן על בעיות המס שלהם ועל תיאומי המס בחברה. זוהי מדיניות ה"ללא הפתעות" שלנו, וחלק מחוויית הלקוח, שנהנה משקט נפשי ורגיעה בידיעה שצוות המשפטנים שלנו מקדיש תשומת לב מלאה בכל הרמות להיבטי תכנון המס של החברה.

אנשי המקצוע המיומנים היטב בתחום, מחויבים ומלאי אמביציה לספק הגנה משפטית איכותית ושירותי תכנון מס שנה אחר שנה.

המטרות העיקריות של שירותי תכנון המס שלנו הם להפחית את נטל המס של החברות ולמקסם את הרווחיות לאחר תשלומי המס. הצוות שלנו מסייע להשגת היעדים באופן יעיל ומתוך מקום של ביטחון מוגבר.

טל׳: 03-5522275

תחומי התמחות

ליצירת קשר

    או חייגו 03-5522275