בנקאות

משרדנו מעניק ייעוץ וליווי לבנקים ומוסדות פיננסים מובילים בישראל ובעולם בכל ההיבטים המשפטיים-מיסויים של פעילותם. נוסף על כך, צוות המשרד מעניק ייצוג משפטי במגוון רחב של הליכים משפטיים, לרבות הליכי ליטיגציה בכלל הערכאות במערכת המשפט הישראלי, וכן בתביעות מורכבות בסכומים עצומים ובתובענות ייצוגיות.

 לצוות המשרד ניסיון מקצועי עשיר בכל הנוגע למתן ייעוץ וליווי שוטף למוסדות פיננסים מסוגים שונים, ישראלים ובינלאומיים כאחד, במגוון רחב של נושאים, לרבות השקעות על מגוון סוגיהן, וכן ומתן חוות דעת מקצועיות בנושאי השלכות מיסוי ורגולציה על הפעולות והמיזמים השונים של לקוחותינו.

יתרה מזו, המשרד מעניק ייצוג משפטי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, אל מול בנקים במקרים של הקפאת חשבונות, העברות כספים בינלאומיות, ועוד. הצוות, המורכב משילוב ייחודי של מומחים בתחומי המשפט, הכלכלה, והחשבונאות, בקיא ומנוסה במגוון ההליכים הרלוונטיים לתחום זה, לרבות ניהול מו״מ מול הבנק, הסדרי חוב, ועוד הליכים רבים. ההיכרות המעמיקה של משרדנו עם מערכות ומוסדות אלו, בשילוב עם הידע המקצועי העשיר בו מחזיק צוות המשרד, מוביל את לקוחותינו לתוצאות האופטימליות עבורם, פעם אחר פעם.

< חזרה לתחומי העיסוק

טל׳: 03-5522275

תחומי התמחות

ליצירת קשר

    או חייגו 03-5522275