גילוי מרצון

מחלקת הגילוי מרצון של משרד ברכה ושות׳ נמנית על המחלקות המנוסות והמיומנות ביותר בישראל בתחום עיסוק זה כאשר חלק נכבד מצוות המשרד הינם יוצאי רשות המיסים ורשויות החקירה השונות

נוהל הגילוי מרצון הינו תחום נישה ייחודי בתוך תחום דיני המיסים בישראל הדורש היכרות נרחבת ומעמיקה, לצד יכולת חשיבה יצירתית ותכנון קפדני.

לצוות המשרד התמחות יוצאת דופן בניהול מקיף וכולל של כלל שלבי תהליך הגילוי מרצון, החל מאיתור מסמכים המוכיחים את מקורות ההון, דרך ניהול מלא של התהליך מול הרשויות השונות, וכלה בסגירת התיק תוך תשלום המס הנמוך ביותר בכל מקרה ומקרה.

תהליך זה מתבצע תוך מתן שירות אמין, וחתירה לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח, וכמובן – מאופי התהליך והתחום – שמירה על דיסקרטיות מלאה.

משרד ברכה ושות׳ ידוע בשוק עריכת הדין הישראלי כמשרד המחזיק בשילוב של ידע מקצועי ייחודי מסוגו בתחום הגילוי מרצון, לצד מקצועיות בלתי מתפשרת וניסיון מקצועי רב-שנים

באמצעות מכלול זה הצליח המשרד לאורך השנים לרשום הישגים מרשימים, לא פעם חסרי-תקדים בעבור לקוחותיו במאות רבות של הליכי גילוי מרצון בישראל, צפון אמריקה ואירופה, בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני שקלים.

בעקבות זאת, זוכה כיום המשרד להמלצות בידי רשות המיסים האמריקאית, לצד שורה של מוסדות פיננסים מהמובילים באירופה.

  עוד בנושא גילוי מרצון:

מהו נוהל גילוי מרצון?